Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu 20 Ekim 2016 Perşembe

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu 20 Ekim 2016 Perşembe

Sevgili Boğalar Saat 07:11 Ay-Jüpiter görünümü, finansal meseleleri çözümleme arzumuz bir hayli yüksek. Epey zamandır bu anlamda zorlanıyoruz. Şimdi onları halletmek için iletişimde bulunabiliriz. İnsanlarla ilişkilerimizde bizi yoran durumlar olsa da, bu görünüm sayesinde uzlaşabileceğiz.
Saat 08:47 Ay-Neptün görünümü, dikkatli olmamızı gerektiriyor. Bir hayal dünyasında olmayalım. Eğer bir karar vermemiz gerekiyorsa önüne ardına iyi bakalım.
Saat 14:22 Mars-Pluto kavuşumu gelişimin, büyümenin işaretçisi olabilir. Özellikle güçlü bir ortakla adım atılmış işler zamanla daha da sağlamlaşır. Bu kavuşum mücadeleci ve tuttuğunu koparan bir kişi haline getirir. Yılmaz, cesur ve kararlı bir şekilde işlerinize odaklanırsınız. Bu görünümün bir başka faydası, kişinin hayatını, amacını gözden geçirerek kendine artık aklı başında bir yol belirlemesidir. Çalışarak, azmederek hakikaten çok başarılı işlere imza atılabilir.
Saat 14:41 Ay-Satürn karşıtlığı, finansal ilişkileriniz, ortaklaşa paylaşımlar, iş veya eşin mali durumu, uzun vadeli yatırımlar, kredi konularında çok dikkatli bir hesaplamada bulunmadan karar vermenin yanlış olacağını işaret ediyor. Elinizdeki parayı riske atmadan, bir borç almadan, iyice araştırmadan önce düşünmelisiniz.
İşlerinizde başarı, özel hayatınızda huzur dolu bir gün geçirmeniz dileğimle,
 

Boğa Burcu Günlük Yorum

Boğa Burcu Günlük Yorum

Bir önceki yazımız olan Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu 19 Ekim 2016 Çarşamba başlıklı makalemizde Boğa Burcu 19 Ekim 2016 Çarşamba, Boğa burcu günlük burç ve Boğa burcu günlük yorum hakkında bilgiler verilmektedir.

Paylaş, Sosyalleş!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*