Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu 19 Ekim 2016 Çarşamba

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu 19 Ekim 2016 Çarşamba

Sevgili Boğalar 18 Ekim-12 Kasım tarihleri arasında Venüs-Yay burcunda seyrini sürdürecek. İlişkilerimizde maddi ve manevi bölüşümler de bulunmak için kendimize ortaklar ararız. Bu eş veya iş anlamında olsun fark etmeyecektir. Desteklenmek ve rahat etmek arzusu ön plandadır. Bana yardımcı olunsun, ben de elimden geleni yaparım tarzında ilişkiler kurarız. Devam eden ortaklıklarda bazı belirsizlikler canımızı sıkabilir. Fakat bozulmasını istemeyiz. Çünkü bir alışverişimiz vardır, risk etmek istemeyiz.
Saat 17:31 sonrası Ay-İkizler geçişi ve saat 18:10 Ay-Venüs karşıtlığında,  iki konu önemli hale geliyor. Birincisi endişeden uzak bir şekilde parasal konularda düşünmek, ikincisi aşk hayatınız veya günlük aktivitede yapılacak işleri gerçekçi bir bakış açısıyla ele almak. Mali konularda bir taşla iki kuş vurmak istiyorsanız piyasanın durumunu gözden geçirin. Aşkta huzur bulmak istiyorsanız, mantıklı hareket etmeyi ihmal etmeyin.
Hakkımızdan hayırlısı güzelliklerle buluşmamız dileğimle,
 

Boğa Burcu Günlük Yorum

Boğa Burcu Günlük Yorum

Bir önceki yazımız olan Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu 18 Ekim 2016 Salı başlıklı makalemizde Boğa Burcu 18 Ekim 2016 Salı, Boğa burcu günlük burç ve Boğa burcu günlük yorum hakkında bilgiler verilmektedir.

Paylaş, Sosyalleş!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*