Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu 17 Ekim 2016 Pazartesi

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu 17 Ekim 2016 Pazartesi

Sevgili Boğalar 16 Ekim saat 07:23 itibariyle Koç burcunda oluşacak Dolunay, psikolojik ve bedensel anlamda strese açık olduğumuzu işaret ediyor. Kolay değil tabii ki. İnsan bazen öyle bir sıkılıyor ki, en basit problemleri bile çözmekte zorlanıyor. Doğal olarak işin içinden çıkamadığımızda kendi kendimize yükleniyoruz. Çaresiz ve geri plana atılmış, sürekli birilerini idare etmek zorundaymışız gibi hissediyoruz. Bu Dolunay işte bu türden refleks tepkilere neden olmakta. Benim arzularım mı, yoksa başkalarının beklentilerine cevap vermek mi önemli diye düşünüyoruz.
Merkür-Pluto görünümleri, girişimci düşünmenin ve sabırsızlık yerine, kararlılığın önemli olduğunu işaret etmektedir. Sizi şu anda kısıtlayan durumları aşabilmenin yolu, hem başkalarıyla ilişkimizi güçlü tutmak hem de amacımızın farkında olmaktır. Sıkıntılarımız varsa bunları giderecek yollar aramak, boşu boşuna kendimizi üzmekten, sinirlenmekten daha iyidir. Kendimize güvenelim. Ay-Uranüs kavuşumu, bu Dolunayda yenilik ve değişim arzumuzun kendi içimizdeki etkinliğini gösteriyor. Ancak bunları dışa yansıtmalıyız. Bunun için, fikirlerimizi kendimize saklamak yerine, hangi alanda ve konuda ilerlemek istiyorsak, bunlar için mücadele vermeliyiz. İçimize kapanmak veya endişelenmek, gerilmek yerine, farklı bir açıdan dünyaya bakınız.
Not: Koç burcundaki Dolunay yorumlarımızı video anlatım şeklinde alttaki linktedir. http://kadin.mynet.com/kadintv/Koc-burcu-2016-Ekim-ayi-yorumlari-nelerdir
Pazar gününüz arzu ettiğiniz güzellikte geçsin. Kalben sevgilerimle,

Boğa Burcu Günlük Yorum

Boğa Burcu Günlük Yorum

Bir önceki yazımız olan Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu 16 Ekim 2016 Pazar başlıklı makalemizde Boğa Burcu 16 Ekim 2016 Pazar, Boğa burcu günlük burç ve Boğa burcu günlük yorum hakkında bilgiler verilmektedir.

Paylaş, Sosyalleş!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*