Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu 16 Ekim 2016 Pazar

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu 16 Ekim 2016 Pazar

Sevgili Boğalar Saat 06:34 Ay-Jüpiter karşıtlığı, bizi rahatsız eden meseleler psikolojik ve fiziksel anlamda sağlığımızı zorlayabilir. Bize göre yanlışlar-doğrular vardır. Bunlardan taviz vermeyiz. Fakat şartlar, bizi toleranslı davranmaya mecbur ettiği için geriliriz.
Saat 13:43 Güneş-Uranüs karşıtlığı, çalışma hayatımızla ilgili konularda veya günlük tempomuzda bir yandan huzurlu, uyumlu paylaşımdan yana olduğumuz gösteriyor, ancak diğer yandan sağlık veya bir takım nedenler üzerimizde baskı yaratıyor. Tek düze yaşamaktan, susturulmaktan ve susmaktan hoşlanmıyorsunuz. Yanlış olan gidişata dur demek istiyoruz. Kafanızın içindeki değişimlerin gerçekleşmesini diliyoruz. Bir şeyler yapılmalıdır ve beklemeye tahammülünüz yoktur. Ancak ben derim ki, gerginlikten, birilerini idare edeceğim diye stres altına girmekten sakınınız.
Saat 13:55 Ay-Mars görünümü, duygusal anlamda dışa yansıtamadığınız ancak sinirlendiren meseleler yüzünden keyfiniz kaçabilir. Siz işlerinizi yoluna koymak, başarılı bir gün geçirmekten yanasınız. Ancak öfkenizi dizginlemeniz gerekecek.
Saat 14:47 Ay-Satürn görünümü, bir yanıyla özgürlüğünüzü kısıtlayan her şeye duyduğunuz tepkidir. Diğer yanıyla aktif olmak arzunuzun işaretçisidir. Ancak tam bir rahatlık için, önce yapılması gereken işler vardır. Bunlar halledilmeden kendinizi pek huzurlu hissetmezsiniz.
Saat 16:54 Ay-Merkür karşıtlık etkisi, çabuk tepki göstermenize yol açabileceği gibi tam tersine  bir şeye sinirlendiğinizde öfkenizi bastırmanız anlamına da gelebilir.
Saat 18:20 Ay-Pluto görünümü, tek başına onca mücadele verdiğiniz meseleler üzerinde geri adım atmaya niyetiniz olmadığını gösteriyor. İstemeden takıntılı düşünebilirsiniz. Bazı kişileri suçlayabilirsiniz. İşlerin umduğunuz gibi gitmemesi nedeniyle stres yaşayabilirsiniz.
Mutlu, keyifli bir Cumartesi günü geçirmeniz dileğimle,

Boğa Burcu Günlük Yorum

Boğa Burcu Günlük Yorum

Bir önceki yazımız olan Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu 15 Ekim 2016 Cumartesi başlıklı makalemizde Boğa Burcu 15 Ekim 2016 Cumartesi, Boğa burcu günlük burç ve Boğa burcu günlük yorum hakkında bilgiler verilmektedir.

Paylaş, Sosyalleş!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*