Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu 11 Ekim 2016 Salı

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu 11 Ekim 2016 Salı

Sevgili Boğalar Saat 08:28 Ay-Satürn görünümü etkisinde, hiç kimseye ihtiyacınız yokmuş gibi bir tavır içinde olabilirsiniz. Çünkü sizi hafife almalarından hoşlanmazsınız. Ancak maddi ve manevi anlamda ilişkiniz olan kişilerle bağınızı güçlü tutmak zorunda olduğunuzu bilmelisiniz.
Saat 12:46 Merkür-Jüpiter kavuşumu, günlük yaşamda, iş ortamındaki ilişkilerimizde, paranın, kaliteli yaşamın, hoş ve estetik duyguların önemi büyük olacak. Maddi-manevi anlamda değerli olana yöneleceğiz. Aşk ve çocuklarımızla ilişkimizde de her şeyin dengeli, ölçülü ve kaliteli olmasına kıymet vereceğiz. Elbirliği, gönül birliğini önemseyeceğiz. Hoşgörülü olmanın, etrafımızı güzelleştirmenin, sağlığımızı önemsemenin değerini bileceğiz. Paramıza sahip çıkarak alacağımız-vereceğimizi bileceğiz. Bunlar son derece önemli hale geliyor. Konuştuğumuzu bilmek, konuşulanlara değer vermek, bedenimize özen göstermek bu görünümde gayet önemli hale geliyor.
Saat 15:17 Venüs-Chiron görünümü hem ilişki konularında hem de ortaklaşa yapılacak işlerde yararlı olana yönelmenizi sağlar. Başkalarıyla, fayda elde edebilecek şekilde bağlantılar kurmaya çalışırsınız. Hem kendi isteklerinizin farkında olursunuz hem de etrafınızdaki insanları motive edebilirsiniz.
Saat 19:58 Ay-Güneş görünümü, partnerimizle aramızdaki iletişimi, insanlarla genel olarak sevgi alışverişimizi güçlü tutmak isteyeceğiz. Birbirimize karşı olumlu hislerle yaklaşmak, anlaşmaya gönüllü bir bakış açısıyla hareket etmek zamanı. Dilerim ki, probleminiz olan kişilerle bir araya gelerek, güzel vakit geçirmeniz mümkün olsun.
Saat 20:03 Mars-Neptün görünümü, dışarıda güçlü duruşun, hedefinize odaklı bir şekilde insanlarla temas etmenin, olumlu yönlerinizi göstermenin, kabul ettirmenin ve bundan hoşnut olmanın işaretçisidir.
Bugünün,  hepimiz için olumlu gelişmelere işaret geçmesi dileğimle,

Boğa Burcu Günlük Yorum

Boğa Burcu Günlük Yorum

Bir önceki yazımız olan Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu 10 Ekim 2016 Pazartesi başlıklı makalemizde Boğa Burcu 10 Ekim 2016 Pazartesi, Boğa burcu günlük burç ve Boğa burcu günlük yorum hakkında bilgiler verilmektedir.

Paylaş, Sosyalleş!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*