reklam

BOĞA BURCU 19 EKİM FAL YORUMU

GÜNLÜK BURÇ YARUMU

Çok düzgün bulduğunuz bir arkadaşınızla birlikte yararlı bir konuda işbirliği içindesiniz. Bu işbirliğine yüklediğiniz anlamlar var. Bu konuda gelecekte bir hayal kırıklığı görünmüyor. Bugünlerde karamsarsınız. İnsanların pek aldırmadıkları ufak sorunlar sizi korkutuyor. Bugün bunlardan bir kısmını yaşadığınız ilişkiler içersinde çözmeyi düşünüyorsunuz.

Aşk Yaşamı

Bu akşamki buluşmanızda ona bir sürprizle gidin. Uzun süreli ilişkinizin beraberliğinizin altında bu ilişkiye duyduğunuz büyük güven yatıyor. Tabi, bu güvenin altında da büyük aşkınız.

İş Yaşamı

   Nasıl davranacağınızdan emin olamadığınız bir konuda, güvendiğiniz biriyle bugün bir görüşmeniz olacak. Elinizin altındaki bir iş, sizin harcınız olmadığı şeklinde değerlendirilse de hızla sonuca ulaşıyor.

PARA DURUMU

 Sizden talep edilen bir maddi desteği karşılayıp karşılamamakta kararsızsınız. Ödemelerinizi gününde alamayışınız, sizi ister istemez biraz eli sıkı biri yapıyor.

 

DİKKAT!!!

 

Şu günlerde size yöneltilen tebessümlere dikkat etmelisiniz. Çağırılıp gideceğiniz bir yerde size pek tat vermeyen birisinin size yakınlaşma çabasını göreceksiniz.

 

Bir önceki yazımız olan Boğa Burcu iş Hayatı başlıklı makalemizde Boğa Burcu 2012 iş hayatı, Boğa Burcu 2012 iş yaşamı ve Boğa Burcu erkeği iş hayatı hakkında bilgiler verilmektedir.

gölge
Yorum Yaz
Ad Soyad:
Yorum:
gölge

Çeşitli Yazılar

18 Ağustos 2013 Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu Sevgili Boğa Burcu ve yükselen burcu Boğa Burcu olanlar, 18 Ağustos 2013 Boğa Burcu günlük burç... 
Boğa Burcu 03 Mayıs 2013 Günlük Burç Yorumu Sevgili Boğa Burcu ve yükselen burcu Boğa Burcu olanlar, Boğa burcu 03 Mayıs 2013 tarihli yorumumuz... 
29 Kasım 2013 Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu Sevgili Boğa Burcu ve yükselen burcu Boğa Burcu olanlar, 29 Kasım 2013 Boğa Burcu günlük burç... 
03 Mart 2014 Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu Sevgili Boğa Burcu ve yükselen burcu Boğa Burcu olanlar, 03 Mart 2014 Boğa Burcu günlük burç... 
gölge