2014 Boğa Burcu Yıllık Burç Yorumu

2014 Boğa Burcu Yıllık Burç Yorumu

Sevgili Boğa Burcu ve yükselen Burcu Boğa Burcu olanlar,  2014 Boğa Burcu yıllık burç yorumumuz şu şekilde; Genişleme ve şans getirici etkilere sahip Jüpiter gezegeni, 2014 yılı boyunca, sizlere, başkalarından elde edeceğiniz her türlü para veya kaynak kullanımı konusunda destek vermeye başlayacak. İyimserliğiniz ve inancınızın bu konularla alakalı artışına tanık olacaksınız. Evlilik, ortaklık veya miras kanalıyla maddi refah elde edebileceğiniz etkiler sunacaktır. Paylaşım konusunda daha olumlu etkiler altında olacaksınız. Hiç aklınızda olmayan yerlerden parasal destek görebilirsiniz. Çok güçlü duygusallığınızla çevrenizdeki insanlara olgunlaşmaları ve gelişmelerinde destek olacaksınız. Başkalarının paralarını idare ederek, onların kazanç ve gelişme elde etmelerine yardımcı olacaksınız. Gizli bilgiler, ruhunuzun derinlikleri, ölüm, tabular, mistizm, astroloji gibi konular dikkatinizi çekecek ve bu konularda bilgi sahibi olmak isteyeceksiniz. Öz saygınızı daha da güçlendirerek başkalarının da size saygı duymasını sağlayacaksınız.


Satürn gezegeninin engeller, kısıtlamalar getirerek öğretici olan enerjisi, 2014 Eylül ayına kadar, duygusal güvenlik ve yuva evinizdeki seyrini sürdürecektir. Bunun anlamı, temel ihtiyaçlarınızla uyumlu yaşamayı öğrenmenin zamanı geldiği konusudur. Bulunduğunuz toplum içindeki kimliğinizi çok daha fazla ciddi bir şekilde ele alacak ve yaşadığınız yerin düzenini yeniden gözden geçirmek ve sağlam şekilde oluşturmak yönünde hareket edeceksiniz. Aileniz karşı olan sorumluluklarınızın artışı nedeniyle kendinizi kısıtlanmış ve baskı altında hissedebilirsiniz. Ve bu nedenle yaşadığınız ortamı değiştirme veya kendi kararlarınızı uygulayacağınız bir ortamda bulunma isteğiniz olabilir.

Satürn gezegeninin Temmuz 2012 yılından beri devam eden Aslan burcu süreci nedeniyle bizi isteğimiz dışında gelişen olaylar neticesinde kararlarınızı uygulamanız son bir yıldır zor olmakta . Her ne kadar Jüpiter’in desteği maddi anlamda sizi rahatlatsa da, Satürn enerjisinin ağırlığı altında tamamen radikal bir değişim yapabilmeniz mümkün olmayabilir. 2014 Boğa Burcu yıllık burç yorumumuzun sonunda tüm Boğa burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir yıl diliyoruz…

Boğa Burcu Haftalık Burç Yorumu

Boğa Burcu Haftalık Burç Yorumu

Bir önceki yazımız olan Ocak 2014 Boğa Burcu Aylık Burç Yorumu başlıklı makalemizde Boğa Burcu, boğa burcu aylık ve boğa burcu aylık aşk hakkında bilgiler verilmektedir.

Paylaş, Sosyalleş!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*